Menu strony

Treść interaktywna

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Ścieżka nawigacji

Treść strony

Dane teleadresowe

BIURKOM FLAMPOL SP. Z O.O.

Szeligowo 1
78-325 Redło

NIP 6690501176
REGON 330024901
KRS 0000177976

Zakład Produkcyjny:

ul. Koszalińska 86
78-400 Szczecinek

e-mail: biuro@oryginalnysok.pl
tel: +48 798 741 741

Księgowość:

e-mail: księgowosc@oryginalnysok.pl

Logistyka:

e-mail: logistyka@oryginalnysok.pl

Marketing:

e-mail: marketing@oryginalnysok.pl
tel: +48 691 639 880

Rekrutacja:

e-mail: rekrutacja@oryginalnysok.pl
tel: +48 691 639 880

 

Nasze oddziały

Oddział Poznań:

e-mail: poznan@oryginalnysok.pl


tel: +48 724 001 057

Oddział Gdańsk:

e-mail: gdansk@oryginalnysok.pl


tel: +48 884 897 898

Oddział Łódź:

e-mail: lodz@oryginalnysok.pl

tel: +48 887 851 596

Łódź dystrybutor:

e-mail: julita@lodka.com.pl

tel. +48 509 790 777

Oddział Śląsk

e-mail: slask@oryginalnysok.pl

tel. +48 576 129 290

Oddział Kujawy:

e-mail: kujawy@oryginalnysok.pl

tel: +48 726 987 999

Oddział Szczecin:

e-mail: szczecin@oryginalnysok.pl

tel: +48 603 760 340

Oddział Warszawa:

e-mail: warszawa@oryginalnysok.pl

tel: +48 697 093 233

Oddział Wrocław - dystrybutor:

e-mail: ak@skarbynaszejziemi.pl

tel: +48 502 133 221 

Oddział Opole - dystrybutor:

e-mail: opole@oryginalnysok.pl

tel: + 48 790 890 828

Stopka strony

Profil w serwisie Facebook

© 2016 Sok Oryginalny - wszelkie prawa zastrzeżone

projekt Emdwa; programowanie Studio Projektowe codeX

do góry