Menu strony

Treść interaktywna

Treść strony

Handlowiec-dostawca

Firma Biurkom – Flampol zajmująca się przetwórstwem owoców poszukuję osoby na stanowisko :

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż oferowanych przez firmę produktów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie współpracy z klientami
  • Raportowanie efektów swojej pracy
  • Monitorowanie rynku
  • Reprezentowanie firmy na rynku

Wymagania :

  • Preferowana własna działalność gospodarcza
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera - pakiet Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • książeczka zdrowia (sanitarno-epidemiologiczna)
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętności nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność

Oferujemy :

  • prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • auto dostawcze
  • stałą prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + prowizja.
  • prace w Polskiej firmie
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • możliwość awansu

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres E-mail rekrutacja@oryginalnysok.pl w temacie wiadomości wpisując : HANDLOWIEC.MIASTO

Stopka strony

Profil w serwisie Facebook