Menu strony

Treść interaktywna

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -

Treść strony

OryginalnySok zdobywcą certyfikatu V-label

Towarowy znak jakości V-Label jest uznaną i chronioną międzynarodową marką obejmującą produkty wegetariańskie i wegańskie. Umieszczenie przez producenta na opakowaniu symbolu V-Label, jest potwierdzeniem że produkt może być spożywany przez Wegetarian i Wegań. W trosce o komfort naszego odbiorcy zdecydowaliśmy się na certyfikacje i finalne pozyskanie tego certyfikatu.

-

Współpraca z najstarszym w Polsce zakładzie produkującym alkohol.

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z najstarszym w Polsce zakładem produkującym alkohol - wódkę toruńską. Będziemy razem uczestniczyć w eventach i łączyć nasze produkty w oryginalne drinki

---

Urodziny Miasta Toruń

W czerwcu uczestniczyliśmy w urodzinach miasta Toruń, które odbyły się na błoniach bulwaru filadelfijskiego. Jest to jedna z największych imprez w Toruniu dlatego cieszymy się, że mogliśmy poczęstować uczestników naszym Oryginalnym Sokiem. Do zobaczenia!

--

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Matki

Z okazji Dnia Matki składamy wszystkim mamom najlepsze życzenia. Aby każdy dzień był taki jak dzień dzisiejszy

-

4 patenty na oryginalny sok aby dzieci piły cały rok

Zachęcamy do przeczytania opini na temat naszych soków oraz sposobów na to aby dzeci piły sok cały rok

http://popierwszematka.blogspot.com/2017/05/4-patenty-na-oryginalny-sok-aby-dzieci.html

OryginalnySok wspiera młodych piłkarzy

Z przyjemnością informujemy o podjęciu współpracy z akademią Juventusu Turyn oddział Polski, akademia w Toruniu. Będziemy wspierać ich w drodze do sukcesu. Powodzenia chłopaki!

--

Bieg Borków Połczyn Zdrój

W maju mieliśmy przyjemność wesprzeć Bieg Borków w Połczynie Zdrój. Jest to jedno z największych wydarzeń w regionie mające na celu propagowanie zdrowego stylu życia za pomocą jazdy na rowerze lub biegania. Dla uczestników zawodów przygotowaliśmy darmowe soki m.in sok z buraka aby dodać zawodnikom naturalnej zdrowej energii. 

---

Targi Go Active Show

W dniach 21-23 kwietnia uczestniczyliśmy w targach Go Active Show w Warszawie gdzie odbyła się oficjalna ceremonia ważenia przed KSW 39 oraz próba pobicia rekordu Guinessa osób jednocześnie ćwiczących wraz z Ewą Chodakowską. Dla odwiedzających przygotowaliśmy stoisko na którym przeprowadzaliśmy degustacje soków. 

---

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym klientom, sympatykom oraz ich najbliższym wiosennego optymizmu i słonecznych spotkań w rodzinnym gronie. 

-

Eurogastro Warszawa

W dniach 5-7 kwietnia uczestniczyliśmy w największych targach spożywczo - gastronomicznych Eurogastro 2017 w Warszawie. Odwiedzających targi witał prawdziwy ORYGINALNY krzyżak, który zamiast ofiarować dwa nagie miecze ofiarował pierwsze ORYGINALNE soki, w następnych dniach oferowaliśmy gościom prawdziwe Oryginalne koktajle przygotowywane przez barmana Michała. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym. 

----
-

Oryginalne ,,Dzień Dobry''

Razem z firmą Arriva Transport Polska postanowiliśmy w okresie od czerwca do września oryginalnie witać pasażerów autobusów oraz pociagów oferując darmowy sok na dobre i miłe rozpoczęcie dnia. 

---

Festiwal Smaków w Toruniu

W dniach 1-2 kwiecień uczestniczyliśmy w Festiwalu Smaków w Toruniu. Zaprezentowaliśmy gościom targów wiele różnych kompozycji dań przygotowanych na bazie naszych soków m.in zupę meksykańską oraz naturalne kefiry. Dziękujemy za zainteresowanie i do zobaczenia za rok!

----

Food Show Katowice

Zobaczcie relacje z naszego udziału w targach Food Show Katowice 2017. 

----
--

Centralne Targi Spożywcze w Warszawie

food tech.jpg

Dziękujemy wszystkim za udział w targach. Cieszmy się, że nasz produkt cieszył się tak dużym zainteresowaniem. 

Zupa pomidora na bazie naszych soków

Co można zrobić z sokiem pomidorowym?

My proponujemy zupę pomidorową.

http://ddtorun.pl/pl/12_biznes/8923_wyczaruj_pyszna_slodka_pomidorowa_z_soku_siegnij_po_oryginalny_sok.html

Nowy oddział Śląsk

śląsk.jpg

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu dystrybucji na terenie Śląska

Food Show Katowice z naszym udziałem!

W dniach 16-18 marca 2017 roku odbyły się Targi Food Show. Przeczytajcie co dla was przygotowaliśmy 

http://www.portalspozywczy.pl/napoje/wiadomosci/oryginalny-sok-horeca-jest-dla-nas-jednym-z-najwazniejszych-kanalow-dystrybucji,140277.html

Co myślicie o OryginalnymSoku?

W ostatnim czasie, ukazało się kilkanaście opinii o naszych produktach. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i sprawdzić zaproponowane przepisy. 

https://mojemojeblog.wordpress.com/2017/02/06/soki-nfc-od-oryginalny-sok/

https://rodzianie.blogspot.com/2017/02/pyszny-zdrowy-i-oryginalnysok.html?m=1

http://mojeczarymary1.blogspot.com/2017/02/oryginalnysok-witaminy-w-szkle.html

http://www.slodkieokruszki.pl/pyszne-soki-100-od-oryginalny-sok/

 

 

 

Sok z Granatów życiodajnym nektarem.

granat.jpg

Czy wiecie że sok z Granatów od starożytności nazywany jest symbolem długowieczności? Te i wiele innych informacji dotyczących właściwości soku z granatów przeczytacie w artykule na stronie Poradnika Zdrowie. 

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/granat-wlasciwosci-lecznice-soku-z-granatu_42010.html

Jak ugotować wigilijny barszcz na bazie Oryginalnego soku z buraka?

Szef kuchni Restauracji Villa Secesja w Bydgoszczy pan Mateusz Balcerek specjalnie dla klientów delikatesów Mercado w Żninie przygotował pokaz kulinarny jak przygotować wigilijny barszcz na bazie naszego soku z Buraka oraz Jabłko - Buraka. 
Jak to zrobił? Jakich przypraw użył oprócz pieprzu?

 

----
--

,,Oryginalny'' konkurs.

Zachęcamy mieszkańców Torunia do wzięcia udziały w konkursie sokowym. Na portalu Dzień Dobry Toruń http://ddtorun.pl/pl/40_konkursy/351_wygraj_zestaw_sokow.html macie możliwość wygrania zestawu naszych soków. Miłej zabawy!

 

-

Degustacja naszych produktów

W ubiegłym tygodniu odbyła się degustacja naszych produktów 
Cieszą nas te wszystkie uśmiechy oraz miłe opinie. Jeśli jesteś zainteresowany degustacja, zapytaj o to swojego dostawcę. Dziękujemy za możliwość degustacji w sklepie Warzywniak ,, U KAMILI'' w Koronowie.

---

Oryginalny prezent Mikołajkowy dla mieszkańców Torunia.

Specjalnie dla was mieszkańcy Torunia z okazji Mikołajek przygotowaliśmy ,,oryginalny'' prezent w postaci naszych soków. Wraz z gazetą Dzień Dobry Toruń rozdawane były nasze soki. 

Dziękujemy za wszystkie uśmiechy. 

----

Kolejna partia aut dystrybucyjnych rusza dowozić Oryginalne Soki.

Oryginalny Sok posiada baze 30 aut flotowych, którymi dowozimy do Państwa nasze soki. Kolejne auta ruszyły właśnie do pracy. 

----

Oryginalny Sok w coraz większej ilości sklepów.

Nasze produkty dostępne są w waszych sklepach m.in na takich ekologicznych drewnianych regałach. Cieszymy się, że nasza propozycja ekspozycji produktów spotkała sie z tak dużym zainteresowaniem

---

Oryginalne przepisy na Oryginalny Sok

Zdjęcia prosto z planu filmowego. Więcej informacji oraz efekt naszej pracy już wkrótce.

-

Oryginalny Sok partnerem wydarzenia ,,I Ogólnopolski Turniej Dziennikarzy o Puchar Niepodległości''

od 11 do 13 listopada na kortach Warszawskiego Klubu Tenisowego Mera odbyła się pierwsza edycja Dziennikarskiego Turnieju o Puchar Niepodległości. Zacięta rywalizacja w grze podwójnej oraz mieszanej przyniosła wiele sportowych emocji. 

Cieszymy się, że mogliśmy być z wami i nasze produkty towarzyszyły wam w trakcie całego turnieju. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie. 

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia. 

 

----

Pierwszy w Polsce ,,Oryginalny Sok’’ już dostępny

news-prasa.jpg

Jesteśmy dostępni na terenie województwa: Mazowieckiego, Pomorskiego, Wielkopolskiego, Łódzkiego, Kujawsko – Pomorskiego, Zachodnio – Pomorskiego. Zachęcamy do kupna naszych 100% soków.

LOGOTYPY - pliki wektorowe

Stopka strony

Profil w serwisie Facebook

© 2016 Sok Oryginalny - wszelkie prawa zastrzeżone

projekt Emdwa; programowanie Studio Projektowe codeX

do góry